MENU

O oczyszczaniu słów kilka…

 Zbyt duża ilość nagromadzonych toksyn, produktów ubocznych przemiany materii (złogi) oraz bytujących w nas pasożytów czy grzybów sprawia, że organizm przestaje prawidłowo funkcjonować. Wg danych Światowej Organizacji Zdrowia pasożytami zainfekowane jest prawie 75% populacji ziemskiej, niezależnie od tego, w jakich warunkach żyjemy. Problem dotyczy zarówno krajów rozwijających się, jak i tych wysokorozwiniętych.

Śledząc te same źródło dowiadujemy się, iż ca. 80% wszystkich występujących chorób może być spowodowanych nie tylko pasożytami, patologicznym przerostem grzybów czy bakterii, ale stanowi następstwo zatrucia naszego organizmu produktami ubocznymi przemiany materii w wyniku spożywania przetworzonej żywności, toksycznością otaczającego nas środowiska, obciążeniem metalami ciężkimi, hipokinezji, ale też w wyniku braku nawodnienia czy odpowiedniej diety.

Powyższe czynniki powodują nagromadzenie w organizmie człowieka ogromnej ilości toksycznych substancji, które wpływają negatywnie na nasze zdrowie. Warto jest zatem, dla przywrócenia lepszego stanu zdrowia i naszego samopoczucia, dwa razy w roku przeprowadzić profilaktycznie kurację oczyszczającą organizm z wykorzystaniem naturalnych preparatów ziołowych.

Oczyszczanie organizmu

BODY DETOX to aparat wspomagający codzienną walkę organizmu ze stresem, obciążeniami, chorobami, jedzeniem przesyconym chemią i innymi chorobotwórczymi czynnikami a także podnoszący odporność organizmu na choroby i inne dolegliwości.

Biorezonans

Biorezonans to rezonująca częstotliwość. Wszystko, co nas otacza – przyroda, człowiek, przedmioty emitują określone fale elektromagnetyczne o określonej częstotliwości. Aby powstał rezonans dwie jednostki/obiekty muszą emitować to samo pasmo częstotliwości.

Suplementacja

Nie jest tajemnicą, że suplementacja, w tym ta, oparta na ziołach przeżywa swój renesans. Jesteśmy świadkami odżywania wielu starych metod w leczeniu chorób i odkrywania na nowo dawnych surowców zielarskich – oczywiście w zgodzie ze współczesną medycyną i wiedzą naukową.

Informoterapia

Informoterapia – inaczej określana mianem terapii informacyjnej – to nowy kierunek w medycynie, który bada wpływ informacji na fizjologiczne, biochemiczne, biofizyczne i patologiczne procesy w organizmie człowieka i jednocześnie skutecznie sprawdza się w procesach przywracania zdrowia.

Usuwanie metali ciężkich z organizmu

W obecnych czasach spotykamy się z epidemią zaburzeń zachowania u dzieci. Coraz więcej dzieci jest diagnozowanych pod kątem ADHD, autyzmu i innych zaburzeń nerwowych, ale także nadpobudliwości i zmian nastroju.

Świecowanie uszu

Świecowanie uszu metodą Indian Hopi stało się w dzisiejszych czasach bardzo modnym i skutecznym zabiegiem. Wywodzi się ono z medycyny ludowej, znanej już w starożytnym Wschodzie oraz u plemion indiańskich obu Ameryk. 

 

W terapiach naturalnych zaleca się połączenie kilku metod terapeutycznych dla osiągnięcia maksymalnego efektu synergii (biorezonans, zioła, suplementacja, dieta). Wówczas chorobotwórczy nieprzyjaciele w postaci pasożytów, wirusów czy bakterii nie dadzą rady ukryć się przed kolejnym naturalnie zadanym uderzeniem.

Projekt i wykonanie:
Copyright © Promedica Monika Konat