MENU

Figura i zdrowie na lata!

Kuracja HCG+500 to bezhormonalna, bezpieczna i niezwykle skuteczna dieta, dzięki której w szybki sposób pozbędziesz się zapasów tłuszczu i cellulitu i odzyskasz zdrowie. I to zaledwie w 21 dni!
Utrata zbędnych kilogramów – i to bez efektu ‘jo-jo’, to nie jedyna zaleta przeprowadzenia kuracji hCG…

O HCG słów kilka….

Kuracja, opracowana przez brytyjskiego lekarza endokrynologa A.T.W. Simeonsa w połowie XX w., została już dawno okrzyknięta przełomem w odchudzaniu. Stosowana jest obecnie w wielu znanych, specjalistycznych klinikach w Stanach Zjednoczonych i krajach Europy Zachodniej.
Jest zalecana w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych – nadciśnieniu, miażdżycy, chorobach tarczycy, cukrzycy, depresji, przewlekłego zmęczenia i inn. schorzeń metabolicznych czy hormonalnych.
Zdrowe, bezpieczne i efektywne ODCHUDZANIE jest oparte na przyjmowaniu bezhormonalnych kropli z bioinformacją gonadotropiny kosmówkowej, diecie 500 kcal oraz zestawu suplementów indywidualnie dobranych do wyników diagnostycznych danej osoby.

Dlaczego to tak działa?

Program doktora Simeonsa opiera się na naturalnym hormonie, który jest produkowany w czasie ciąży u kobiet o nazwie ludzka Gonadotropina Kosmówkowa (hCG).
W oparciu o jego liczne badania naukowe stwierdza się, że podanie preparatu informacyjnego o strukturze HCG odblokowuje podwzgórze i resetuje w nim błędny program „odkładania tłuszczu na zaś”, natomiast liczba „500” opisuje ilość kalorii przyjmowanych w początkowej fazie kuracji. Mała kaloryczność dań w ciągu dnia pozwala na uwalnianie większej ilości kalorii z nadprogramowego tłuszczu, co każdego dnia przekłada się na spadek kilogramów. Pozwala to wielu tysiącom osób na całym świecie zgubić te najbardziej uporczywe kilogramy oraz wrócić do zdrowia.
w tym spadek cholesterolu, ciśnienia krwi i poziom cukru we krwi.

Zalety kuracji

HCG + 500 jest stosunkowo krótką i efektywną terapią bez skutków ubocznych, na której nie odczuwa się głodu.
Główną zaletą diety są szybkie efekty spadku wagi już w 3 tygodnie (uda, kark, biodra, brzuch, pośladki…).
Ponadto modelowanie sylwetki (przy miejscowo ulokowanych niedoskonałościach), pozbycie się cellulitu i widoczne odmłodzenie skóry.
Kilkutygodniowy program pomoże Ci oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii oraz zapewni regenerację, czyli uzupełnienie niedoboru składników odżywczych, wzmocnienie struktury tkanek i skóry, a także ogólną poprawę kondycji fizycznej i psychicznej organizmu.

Etapy kuracji

Pierwsza faza (AKTYWACJA) kuracji trwa od 3 do 6 tygodni i jest poprzedzona 2-dniowym przygotowaniem (pierwsze dwa dni „obżarstwa”)
Ilość tygodni w pierwszej fazie chudnięcia uzależniona jest od wagi początkowej i celu, jaki jest do osiągnięcia.
W trakcie tego cyklu obowiązkowo przyjmujemy homeopatyczny preparat HCG.

W kolejnym etapie (STABILIZACJA) dołączamy część produktów (tyle, że bez cukru i skrobi), wykluczamy przyjmowanie preparatu informacyjnego i zwiększamy kaloryczność do 1500 kalorii, żeby ustabilizować wagę. Ten etap również trwa minimum 3 tygodnie.

W trzeciej fazie (UTRWALENIE) etapie możemy częściowo dołączać wcześniej zakazane produkty, takie jak mąka i cukier, jednak należy pamiętać o tym, żeby całkowicie nie powrócić do złych nawyków żywieniowych. Ta faza ma za zadanie utrwalić w pamięci komórek uzyskany efekt po kuracji.

Chcesz skorzystać z diety?

Skonsultuj się ze mną niezwłocznie i zamów indywidualnie przygotowany preparat HCG wraz z opracowaniem, jak należy postępować krok po kroku.

Ciesz się zdrowym organizmem i piękną sylwetką!


Tel. 500 246 658
monika@promedica.net.pl
Projekt i wykonanie:
Copyright © Promedica Monika Konat