MENU

Zdrowie i piękna sylwetka w zasięgu ręki!

Jest to bezhormonalna, bezpieczna i przede wszystkim skuteczna dieta, dzięki której w szybki sposób pozbędziesz się nadmiaru tłuszczu z atrakcyjnych miejsc Twojego ciała w zaledwie 21 dni. Utrata zbędnych kilogramów bez uczucia głodu i efektu jo-jo to jednak nie jedyna zaleta stosowania diety hCG.

Kilka słów o kuracji…

W mojej ocenie dieta hCG+500 to przełom w odchudzaniu. Dieta, a właściwie terapia hCG+500 została opracowana w pierwszej połowie XX wieku przez brytyjskiego lekarza- endokrynologa, dr. Simeonsa i stosowana jest obecnie w wielu specjalistycznych klinikach na całym świecie.
Zalecana w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych - nadciśnieniu, miażdżycy, cukrzycy, zespole metabolicznym, depresji, przewlekłego zmęczenia i innych.
Zdrowe i skuteczne odchudzanie oparte jest na bezhormonalnych kroplach bioinformacyjnych (zachęcam do zgłębienia treści „Preparaty informacyjne” i na BLOGU), wspomaganych przez indywidualnie dobrany zestaw suplementów.
Dieta HCG, oprócz skuteczności w odchudzaniu i zmniejszaniu zapasów tłuszczu w biodrach, pośladkach, udach i na brzuchu daje ogrom innych, zdrowotnych korzyści.

Cała kuracja składa się z 4 etapów

Pierwsza faza kuracji trwa od 3 do 6 tygodni i jest poprzedzona 2-dniowym przygotowaniem (tzw. faza obżarstwa). Ilość tygodni w pierwszej fazie chudnięcia uzależniona jest od wagi początkowej i celu, jaki jest do osiągnięcia.
W trakcie tego cyklu obowiązkowo przyjmujemy homeopatyczny preparat HCG.

W kolejnym etapie dołączamy część produktów, wykluczamy przyjmowanie preparatu i zwiększamy kaloryczność do 1500 kalorii, żeby ustabilizować wagę.
Ten etap również trwa minimum 3 tygodnie.

W ostatnim etapie możemy częściowo dołączać wcześniej zakazane produkty, takie jak mąka i cukier, jednak należy pamiętać o tym, żeby całkowicie nie powrócić do złych nawyków żywieniowych (Uwaga! przy niektórych chorobach, np. o podłożu autoimmunologicznym nie zaleca się powrotu do produktów z mąki pszennej, nabiału krowiego bądź cukru, gdyż jest to żywność określana mianem ‘prozapalnej’)
Ta faza ma za zadanie utrwalić w pamięci komórek uzyskany efekt po kuracji.

Dlaczego kuracja jest tak skuteczna?

To jedyna, znana mi, niskokaloryczna dieta, która posiada „włącznik” wybiórczego spalania tłuszczu. Tym włącznikiem jest informacja gonadotropiny kosmówkowej, która uruchamia w organizmie procesy spalania tłuszczu w celu zabezpieczenia organizmu w niezbędną ilość energii.
Fizjologicznie hormon ten pojawia się u kobiet w ciąży mając ten sam cel na uwadze bez względu na to, jak źle odżywia się przyszła mama. Mechanizm ten chroni zarówno kobietę, jak i płód już od pierwszego dnia.
Przenosząc ten mechanizm na kurację odchudzającą, w której celowo ograniczamy ilość dostarczanych posiłków do 500 kcal i jednocześnie z zewnątrz wprowadzając informację powodującą konieczność zabezpieczenia organizmu w niezbędną ilość energii (informacja gonadotropiny kosmówkowej) uruchamia jej dostarczanie ze spalanego tłuszczu. Istotne jest to, że organizm nie narusza jakichkolwiek innych tkanek, w tym mięśniowej i kostnej.

Czy krople bioinformacyjne gonadotropiny kosmówkowej są konieczne?

Tak, bez kropli nie ma tej kuracji. Jest to jedyna możliwość szybkiego, skutecznego spalania tłuszczu nieosiągalna dla żadnej innej diety na świecie. Dzięki kroplom zabezpieczamy organizm w niezbędną ilość energii, spalamy najtrudniejszy rodzaj tłuszczu z newralgicznych lokalizacji. Uzyskujemy to poprzez wpływ informacji zawartych w kroplach na podwzgórze.

Zalety stosowanie diety hCG+500

Główną jej zaletą są szybkie i bezpieczne efekty w postaci spektakularnego spadku wagi już w 3 tygodnie (uda, kark, biodra, brzuch, pośladki… – czyli tam, gdzie tłuszcze wewnętrzne odłożyły dużo, za dużo…)
Oczyszczanie – to dzięki tej kuracji (połączonej z odpowiednią suplementacją) pozbędziesz się toksyn i innych zbędnych produktów przemiany materii.
Wewnętrzne i zewnętrzne odmłodzenie organizmu. Wyraźnie odświeżona, bardziej promienna cera, spłycenie drobnych zmarszczek, zredukowany cellulit, piękna i jędrna sylwetka. Z obserwacji i mojej praktyki śmiało mogę rzec, że zegar biologiczny cofnięty spokojnie o kilka lat wstecz.
Regeneracja organizmu, cofnięcie się stanów zapalnych, wzmocnienie struktury tkanek i skóry, poprawa kondycji fizycznej i psychicznej.
Brak efektów jo-jo. Po kuracji następuje zmiana nawyków żywieniowych i przeprogramowanie przemiany materii.
Zapraszam Cię serdecznie na mojego BLOGA lub na mój funpage na Facebooku.
Uzyskasz tam znacznie więcej informacji na temat tej rewelacyjnej kuracji.

ZAPRASZAM Cię po zdrowie i piękną figurę na lata!


Tel. 500 246 658
monika@promedica.net.pl
Projekt i wykonanie:
Copyright © Promedica Monika Konat