MENU

Indywidualne podejście do każdego klienta jest gwarancją wysokiej jakości usług, jakie oferuję. Mam świadomość, że są dostępne pewne szablony czy standardowe protokoły naturopatyczne, na których opierają się zalecenia, jednak jak praktyka wskazuje – każdy człowiek jest inny.
Rekomendowane przeze mnie terapie dobierane są indywidualnie po m.in. szczegółowym wywiadzie, kompleksowej diagnostyce czy analizie wyników krwi.

Zalecenia terapeutyczne są indywidualnym planem zdrowienia.

Polegają m.in. na zmianie nawyków żywieniowych, oczyszczaniu organizmu oraz jego regeneracji na poziomie komórkowym, za pomocą odpowiednio dobranej diety, niezbędnej suplementacji i zmianie w dotychczasowych przyzwyczajeniach. Kładę mocno nacisk na równowagę kwasowo-zasadową i budowanie odporności. Dokładam jeszcze wskazówki dotyczące dbałości o kondycję fizyczną czy aspekt duchowy.

Moją misją jest pomoc innym w osiągnięciu lepszego życia przez poprawę stanu zdrowia. Inspiruję do zmiany na wielu płaszczyznach.

Staram się sprawdzać zalecone substancje pod kątem efektywności w zastosowaniu terapii oraz ich tolerancji przez organizm.
Istotną rolą w terapiach indywidualnych odgrywają indywidualne preparaty informacyjne, które możemy podać zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Zapraszam Cię do zgłębiania wiedzy na temat metod diagnostycznych i proponowanych terapii do poszczególnych sekcji oraz na BLOGA.

Łączenie metod – dlaczego takie ważne?

Kiedy w życiu jest różnorodność, to jest nam zdecydowanie lepiej. Podobnie rzecz ma się w terapiach naturalnych. Jeśli łączymy różne metody, szybciej możemy osiągnąć sukces w zdrowieniu. Nasi chorobotwórczy przeciwnicy w postaci pasożytów, wirusów, czy bakterii nie nadążają z ukrywaniem się przed kolejnymi naturalnie zadanymi ciosami.

Jeśli nie masz pomysłu jak naturalnie zacząć proces zdrowienia – to ja chętnie Ci w tym pomogę.

Jakie są korzyści indywidualnego planu zdrowienia?

Najważniejsza dla Ciebie korzyść - znacząco poprawisz jakość swojego życia na wielu płaszczyznach.

Poprawie ulegną Twoje wyniki badań, zrealizujesz cele zdrowotne, ustalone na początku planu, a także nauczysz się, jak zdrowo odżywiać swoje ciało i dbać o umysł.

Zapewniam Ci wsparcie w obszarze żywienia, oczyszczania organizmu i regeneracji w chorobie. Kładę nacisk na łączenie potrzeb ciała fizycznego z potrzebami umysłu, dzięki temu nauczysz się dbać o wewnętrzny spokój i zapewnisz sobie przyjazne środowisko, aby skutecznie wychodzić z choroby. Staram się docierać do przyczyn dolegliwości, których należy szukać nie tylko na poziomie ciała. Każda choroba jest inna, pojawia się na określonym etapie naszego życia i w dodatku w jakimś celu. Dlatego bardzo ważne jest poznanie i obserwowanie siebie samego, analiza emocji, kondycji psychicznej i całej historii Twojego życia.
Twój proces przywracania homeostazy jest od nich mocno zależny.

 

 


Tel. 500 246 658
monika@promedica.net.pl
Projekt i wykonanie:
Copyright © Promedica Monika Konat