MENU

Biorezonans

Terapia biorezonansem polega na wprowadzeniu patogenów chorobotwórczych (pasożyty, grzyby, bakterie, wirusy) w drgania za pomocą określonej częstotliwości, które powodują ich rozpad. Dodatkowo terapia taka ma wzmacniać naturalną energię człowieka, wyrównywać poziom fal mózgowych i wpływać na lepszą pracę narządów.

Terapie indywidualne

Indywidualne podejście do każdego klienta jest gwarancją wysokiej jakości usług, jakie oferuję. Mam świadomość, że są dostępne pewne szablony czy standardowe protokoły naturopatyczne, na których opierają się zalecenia, jednak jak praktyka wskazuje – każdy człowiek jest inny.

Kuracja HCG +500

Jest to bezhormonalna, bezpieczna i przede wszystkim skuteczna dieta, dzięki której w szybki sposób pozbędziesz się nadmiaru tłuszczu z atrakcyjnych miejsc Twojego ciała w zaledwie 21 dni. Utrata zbędnych kilogramów bez uczucia głodu i efektu jo-jo to jednak nie jedyna zaleta stosowania diety hCG.

Równowaga kwasowo-zasadowa

Zakwaszenie organizmu i z reguły towarzysząca mu otyłość są źródłem wielu dolegliwości i współczesnych chorób cywilizacyjnych, łącznie z nowotworami.

Terapia Cease dr Tinnusa Smithsa

Została opracowana przez holenderskiego lekarza – homeopatę dr. Tinusa Smitsa. Polega ona na eliminacji spektrum autyzmu poprzez zastosowanie detoksykacji organizmu. Jej protokół obejmuje zastosowanie homeopatii klasycznej, izopatii oraz suplementacji ortomolekularnej.

Usuwanie metali ciężkich z organizmu

W obecnych czasach spotykamy się z epidemią zaburzeń zachowania u dzieci. Coraz więcej dzieci jest diagnozowanych pod kątem ADHD, autyzmu i innych zaburzeń nerwowych, ale także nadpobudliwości i zmian nastroju.


Preparaty informacyjne

Informoterapia (określana także mianem terapii informacyjnej) – to nowy kierunek w medycynie, który bada wpływ informacji na fizjologiczne, biochemiczne, biofizyczne i patologiczne procesy w organizmie człowieka i jednocześnie skutecznie sprawdza się w procesach przywracania zdrowia.

 

 


Tel. 500 246 658
monika@promedica.net.pl
Projekt i wykonanie:
Copyright © Promedica Monika Konat